157. árverés - 25. tétel
Garibaldi, Giuseppe (1807-1882) olasz tábornokot ábrázoló fénykép, alatta autográf aláírásával.
Az állóalakos felvétel 1861-ben készülhetett.
Mérete: 100 x 75 mm. |
Aranyozott keretben, üveg alatt. Két rézpánttal záródó guttapercha-dobozban, amelyet ovális keretben a washingtoni George Washington-lovasszobor domború képe díszíti. |