156. árverés - 97. tétel
Sényi László
Ünnepi könyv. Félszázados jubileuma emlékéül kiadta a Kemény Zsigmond Irodalmi Társaság főtitkára, ~ szerkesztésében.
Marosvásárhelyt, 1930. Révész Ernő ny. |
316+(12)p. |
Kiadói félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |