156. árverés - 435. tétel
Szőnyi Ottó
Régi magyar templomok — Alte ungarische Kirchen — Anciennes églises Hongroises — Hungarian churches of yore
Bp., (1933. Királyi Magyar Egyetemi Ny.) |
243+(1)p. Gazdagon illusztrált. Dedikált példány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, papírtokban. |