156. árverés - 383. tétel
Rambaud, (Alfred Nicolas) Alfréd
Oroszország története. Eredetétől kezdve 1884-ig. Fordította Laukó Albert. I-II. kötet.
Bp., 1890. MTA. |
VIII+432p.+3 színes, kihajt. térk.; (4)+446+(1)p.+1 színes, kihajt. térk. (Az MTA könyvkiadó-vállalata. Új folyam. II-III.) |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |