156. árverés - 282. tétel
Lassú István
Nagy-Británnia statistikai, geographiai, és históriai leirása. Kidolgozta ~.
Pesten, 1827. Petrózai Trattner Mátyás ny. |
(2)+VI+158p. |
Hozzákötve:
Frantzia országnak statistikai, geographiai, és historiai leírása. Kidolgozta —.
Pesten, 1827. Petrózai Trattner Mátyás ny. (2)+159+(1)p. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. |