156. árverés - 202. tétel
Magyar-zsidó oklevéltár. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. I. kötet. 1092-1539. Dr. Weisz Mór közreműködésével szerkeszti Dr. Friss Ármin.
Bp., 1903. Wodianer F. és Fiai. |
XLI+(3)+524p. |
Enyhén kopottas, korabeli vászonkötésben. A gerincen kis sérüléssel. |