156. árverés - 166. tétel
Horváth Jenő, rónai
Magyar hadi krónika. A magyar nemzet ezeréves küzdelmeinek katonai története. I-II. rész [egybekötve].
Bp., 1895-1897. MTA. |
XII+362p.+1 térk. (kihajt.)+ XI+579p.+1t. (kihajt.) (Magyar hadtörténelmi könyvtár. III-IV.) |
Hozzákötve:
Hadtörténelmi helység-névtár a... Magyar hadi krónika I. és II. kötetéhez
Bp., 1897. MTA. 81p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A gerinc felső részén apró sérülésekkel. |