154. árverés - 420. tétel
Galletti, J(ohann) G(eorg) A(ugust)
~ egyetemi világrajza. Második, teljesen átdolgozott és tetemesen bővített kiadás. Átdolgozta: dr. Falk Miksa.
Pest, 1857. Hartleben. |
IVp.+852h.+(1)p.+21 színes térk. (3 kihajt.). A szövegrészben számos fametszettel. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |