154. árverés - 399. tétel
Tábori Kornél
Jegyesek almanachja. Szerkesztette: ~.
Bp., (1910. Révai és Salamon ny.) |
63+(1)p.+5 színes t. (feliratos hártyapapírokkal, a hordozó kartonlapok nélkül, a kötetbe helyezve) |
Vetemedett, enyhén kopottas, színes, rajzos, kiadói vászonkötésben. |