154. árverés - 374. tétel
Szávay Gyula
Győr. Monografia a város jelenkoráról a történelmi idők érintésével.
Győr, 1896. ("Pannonia"-ny.) |
483+(1)p.+7t. (2 kihajt.)+1 kihajt. mell. Gazdagon illusztrált. A megrendelési felhívás a kötetbe helyezve. |
A mű második része (293-483p.) a város 1848-49-es szerepét, illetve eseményeit írja le. A tervezett folytatás nem jelent meg. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |