154. árverés - 245. tétel
Szabó Imre
Ime, a magvető kiméne vetni. Előadások, predikációk, bibliamagyarázatok. 1918-1928. Első kötet [unicus].
Bp., 1928. (Sylvester ny.) |
VII+386p. Darányi Gyula orvosprofesszornak dedikált példány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |