154. árverés - 166. tétel
Miskolczy Ferenc
Egy ember élete. ~ rézkarcai. Rózsa Miklós bevezetőjével.
(Bp.), 1927. (Pátria-ny.) |
(6)p.+20t. (hártyapapírral védett, aláírt, eredeti rézkarcok) Számozott (12./30) példány. |
Zsinórral átfűzött, kiadói félvászon-kötésben. |