154. árverés - 111. tétel
Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József.)
(Bp.), 1940. MTT. |
283+(3)p.+136t. (8 színes, 3 kihajt.)+22 térk. (5 kihajt.)+4 mell. (színes, kihajt. térk., a kötet végébe helyezve) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, papír védőtokban. |