154. árverés - 107. tétel
Veltzé Alajos
A mi hőseink. Katonáink hőstettei a világháborúban.
Bp., 1916. Franklin-Társulat. |
VIII+163p.+8t. |
Egy sorozat második darabja (az első a tisztek hőstetteit, a harmadik pedig az orosz front harcait mutatta be). |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |