153. árverés - 97. tétel
Básthy József
Magyarok emléke, a' velek rokon 's azon egy kormány alatti nemzetekével, 1526. óta. Kiadta ~. Első kötet [unicus].
Budán, 1836. Kir. Tud. Egyetem. |
1t.+VIII+402+(5)p. |
Modern félvászon-kötésben. A sérült, eredeti borító bekötve. Körülvágatlan példány. Több levele javítva, egy helyen szöveghiánnyal. |