153. árverés - 487. tétel
Kaffka Károly
Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és utmutató. III. kiadás. Kiegészítő rész. Keletmagyarország, Északerdély. Szerkeszti: ~.
Bp., 1941. Orsz. Magyar Vendégforg. Szöv. |
XVIII+212+(2)p.+2 kihajt. térk. (1 színes) |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |