153. árverés - 437. tétel
Kovács Lajos
Gróf Széchenyi István közéletének három utolsó éve 1846-1848. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1889. Franklin. |
271+317+(3)p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári bélyegzőkkel. |
Szentkirályi: K-82.8. |