153. árverés - 380. tétel
Napoleon császár' élete. Több történet-írók szerint magyarázák Illés [Endre] és Szekrényesy [Endre]. I-V. füzet [egybekötve].
Pesten, 1834. Trattner és Károlyi. |
104+104+126+95+128p. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |