153. árverés - 241. tétel
Posarel, (Giovanni Battista) Joannes Battista
Corona stellarum duodecim Sive de excellentia virginis duodenaria, eiusdem que imitatione libri tres
Viennae Austriae, 1638. Typis Georgii Gelbhaar. |
(16)+504+(9)p. |
A jezsuita szerző munkáját Draskovich György győri püspöknek ajánlotta. |
Kopottas, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |