Cluj-Kolozsvár, 1927. ESzC. |
177+(2)+VII+(2)p. Kós Károly rajzaival. Első kiadás. Előfizetői példány (a számozás helye üresen maradt). |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. A gerinc felső részén sérüléssel. |
Poss.: A címlapon Bartalis János tulajdonosi bejegyzésével. |