153. árverés - 148. tétel
Benigni von Mildenberg, J(oseph) H(einrich)
Handbuch der Statistik und Geographie des Grossfürstenthums Siebenbürgen. I-III. Hefte.
Hermannstadt, 1837. W. H. Thierry. |
XIV+(2)+99+(1)p.; V+(21)+270p.; (4)+187p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. |