151. árverés - 340. tétel
Ossendowski, (Antoni Ferdynand)
Lenin. Fordította Torday Géza. I-II. kötet.
Bp., (1930.) Franklin-T. |
286p.; 293+(3)p. (Modern utazók, felfedezők könyvtára.) |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. A második kötet hátsó kötéstábláján nagy folttal. |