151. árverés - 169. tétel
Vasárnapi Ujság. 1859. Hatodik évi folyam. Felelős szerkesztő: Pákh Albert. Főmunkatárs: Jókai Mór. Kiadó tulajdonos: Heckenast Gusztáv.
Pest, 1859. Landerer. |
(8)+624+(8)p. |
Korabeli félvászon-kötésben. Egy levél (565-566p.) sérült, kis szöveghiánnyal. |
Lakatos: 4388. |