149. árverés - 476. tétel
Tóth Ferentz
A helvétziai vallástételt tartó tul a dunai főtiszteletű superintendentziában élt superindensek [!], vagy református püspökök élete, e jelen való időkig lehozva. Irta, 's kiadta ~.
Györben, 1808. Szerző. |
XVI+17-206+(2)p. |
Hozzá:
A helvétziai vallástételt tartó tul a' tiszai superintendentziában élt református püspökök élete, e' jelen való időkig lehozva. Irta, és kiadta —.
Győrben, 1812. Özvegy Streibig Jósefné ny. 262+(5)p. |
Az első mű XX. századi vászonkötésben, a második enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |