149. árverés - 474. tétel
Thaly Kálmán
Régi magyar vitézi énekek és elegyes dalok. XVI., XVII. és XVIII. századbeli eredeti kéziratokból és... nyomtatványokból egybegyüjté s jegyzetekkel ellátta ~. Toldalék: A bujdosó Balassa Bálintnak két eddigelé ismeretlen költeménye. I-II. kötet.
Pest, 1864. Lauffer. |
(6)+436p.; (6)+428p. |
Restaurált, korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 4514. |