149. árverés - 448. tétel
Hradszky József
A XXIV királyi plébános testvérülete (XXIV regalium plebanorum fraternitas) és a reformáczió a Szepességben
Miskolcz, 1895. Wesselényi Géza ny. |
VIII+381+(1)p. Varjú Elemérnek dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |