149. árverés - 43. tétel
(Bíró Márton)
Erköltsi Keresztény oktatások különösen a' fenyitő házakban raboskodóknak remélhető meg-jobbitásokra:
(Kolozsvár), 1819. K. Lyceum betűivel. |
(40)+396p. |
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel. |