149. árverés - 361. tétel
A magyarországi obszerváns ferences rendtartomány által kiadott, német nyelvű, kitöltetlen nyomtatvány.
Az oklevél a ferences harmadrendbe való felvételt igazolja. A lap a XVIII. század közepe táján készült a pozsonyi Zeller Sebestyén műhelyében. A gazdagon díszített keretben felül középen Szűz Mária látható a kisdeddel, balra fent Szent Ferenc, a többi mezőben pedig további hat szent (köztük Árpádházi Szent Erzsébet és Szent Margit) ovális képe áll. Alul középen papírfelzetes viaszpecséttel.
Mérete: 360 x 475 mm. |
Pataky: 0 |