149. árverés - 350. tétel
Mester Kálmán
A felvidéki szabadságharc története. Vitéz dr. Endre László előszavával. A rajzokat Peczkó Gábor volt felkelő, iparművész rajzolta.
Bp., (1941. Centrum Rt. ny.) |
355+(5)p.+36t.+5 kihajt. térk. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |