149. árverés - 311. tétel
Szontagh Miklós, dr.
A Magas Tátra és hegyvidéke. Különös tekintettel a tátravidéki fürdőkre és nyaralóhelyekre.
Ujtátrafüred, (1895.) Prochaska K. |
1 színes, kihajt. térk.+XV+520+(6)p.+2t. (kihajt.)+1 térk. (kihajt.) Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal és szövegközti képekkel. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |