149. árverés - 232. tétel
Wick Béla, dr.
A kassai kálvária története
Kassa-Kosice, 1927. "Szent Erzsébet"-ny. |
75+(1)p. |
Hozzá:
Kassa régi síremlékei. XIV-XVIII. század.
Kassa-Kosice, 1933. "Szent Erzsébet"-ny. 160p.
Hozzá:Kassa régi temetői, templomi kriptái és síremlékei. I. rész. Temetők.
Kassa-Kosice, 1928. "Szent Erzsébet"-ny. 280p. Egészoldalas fényképekkel. |
Mindhárom mű kiadói papírborítóban. A harmadik darab javítva. |