149. árverés - 154. tétel
Hartmann, (Antal) Antonius
Scripturae Sacrae Novum Testamentum, Scholastice, & Polemice explicatum, in quo... religionis orthodoxae articuli... demonstrantur; Et Heterodoxorum graves contra Scripturam Sacram errores... refutantur... Opera, & Studio ~. Par(te)s I-II [egybekötve].
M. Karolini, 1771. Typis Steph. Pap. |
(16)+678+(33)+(2)+224+(15)p. |
Kopottas, díszesen aranyozott, korabeli bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |