149. árverés - 125. tétel
Flögel, (Karl Friedrich) Károly Fridrik
Kolo'sváratt, 1795. Reform. Koll. Betüivel. |
(32)+580+(5)p. |
A fordító, Csernátoni Vajda Sámuel a marosvásárhelyi református kollégium filozófiatanára volt. |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |