146. árverés - 99. tétel
A cs. és kir. 82. székely gyalogezred története 1883-1919. Vitéz József kir. herceg altábornagy előszavával.
(Bp.), 1931. Madách ny. |
1t.+342p.+13t. Az előzéklapokon egy-egy térképpel. |
Kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |