146. árverés - 74. tétel
Csányi (Károly) — Birchbauer (Károly)
Az új Országház. Több szövegábrával és 60 műmelléklettel.
Bp, 1902. Pátria.. |
37+(3)+(2)p.+60 mell. (1 kihajt.) Lapszámozáson belül 1 egészoldalas táblával és számos szövegközti illusztrációval. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Krétapapír előzéklapokkal. |