146. árverés - 68. tétel
Bloch Móricz, dr.
Költészeti kézikönyv, vagy magyar költemények példagyüjteménye, a' költészet fajai szerint elrendezve, költészet tanulók számára. Szerkezté ~.
Pesten, 1845. Kilian György. |
201+(4)p. |
A nyelvész-teológus 1848-ban magyarosította nevét Ballagira. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó néhány levél foltos. |