146. árverés - 63. tétel
Puskin, (Alekszandr Szergejevics) Sándor
Anyegin Eugén. Regény versekben. Irta: ~. Oroszból forditotta Bérczy Károly.
Bp., 1920. Génius. |
(4)+238+(2)p.+8t. (Gara Arnold eredeti rézkarcai) Számozott (49./21-100) példány. |
Enyhén kopottas, sérült gerincű, aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. |