146. árverés - 388. tétel
[Sas Ede] Bocs Bálint
Tányértalpu Koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp., 1912. Singer és Wolfner. |
207p. Szövegközti rajzokkal. (Mackó úr utazásai. 6.) |
Javított, kopottas, enyhén foltos, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. |