146. árverés - 381. tétel
Balkányi Szabó Lajos
Magyar ősmesék mint hitregék a magyar nép ajkáról véve s a világtörténettel egyeztetve. I-III. rész [egybekötve].
Debreczen, 1860-1879. Okolicsányi és Társa ny. |
(4)+VIII+(1)+10-310+(2)+(8)+169+(3)+(8)+204p. |
A műnek 1879-ig további két része látott napvilágot. |
Pótolt gerincű, kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 296. |