146. árverés - 367. tétel
Sőregi János, dr.
Vezető Debrecen sz. kir. város Déri Múzeumában. Második átdolgozott és bővített kiadás. Munkatársai közreműködésével összeállította ~.
Debrecen, 1939. (Tiszántúli ref. egyházkerület ny.) |
363+(2)p.+4t. Supka Gézának dedikált példány. |
Korabeli vászonkötésben. |