146. árverés - 253. tétel
Jókai Mór
A tengerszemű hölgy. Regény három kötetben. I-III [egybekötve].
Bp., 1890. Révai Testvérek. |
179+(1)+151+(1)+161+(1)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.) |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |
Szüry: 0 |