146. árverés - 245. tétel
Jókai Mór
~ forradalom alatt írt művei. 1848-1849. Szerző tulajdona.
Bp., 1875. Athenaeum. |
1t.+274p. Első gyűjteményes kiadás. |
Restaurált, részben pótolt gerincű, enyhén foltos, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |
Szüry: 2093. |