146. árverés - 220. tétel
Egy tarisznya ostobaság. Humoristicus eszmék, ötletek, élczek egyvelege. Gyüjtötte Nevető Vilmos, több felfedezetlen tudomány professora.
Nagy-Kanizsán, (1875.) Wajdits József ny. |
(8)+448p. |
Az álnév viselőjét nem ismerjük. A kötet a rendelkezésünkre álló kézikönyvekben nem szerepel, csupán egykorú folyóiratok említik. |
Enyhén kopottas, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. |