146. árverés - 190. tétel
Dobos C. József
Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Első kötet [unicus].
Bp., (1881.) Franklin-Társulat. |
1 színes t. (díszcímlap)+974p.+19 színes t. |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |