146. árverés - 166. tétel
Fényes Elek
Magyar országnak, 's a' hozzá kapcsolt tartományoknak mostani állapotja statistikai és geographiai tekintetben. I-VI. kötet.
Pesten, 1836-1844. Trattner-Károlyi. |
532+(3)p.; (4)+680p.; 455+(2)p.; 479+(1)p.; 261+(1)p.; VIII+420p. |
Erősen kopottas, korabeli vászonkötésben. A hatodik darab gerincén sérüléssel. |