146. árverés - 146. tétel
Honvédalbum. Szerkeszté: Szokoly Viktor.
Pest, 1868. Emich. |
(2)+79+IXp.+10t. (Wágner Sándor, Litzenmayer Sándor, Benczúr Gyula, Jankó János, Munkácsy Mihály és Szinnyey Pál rajzai alapján készült, hártyapapírral védett fametszetek) |
Pótolt gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |