Bp, [1901?]. Révai. |
(4)+324+(2)p. Második kiadás. |
A címlapon ajánló sorokkal: "Kedves Komaasszonyomnak Kezeit csókolva, ölelve Mikszáth Kálmán". A dedikáció címzettje Csiky Kálmánné Gönczy Etelka. Férje neves jogász, egyetemi tanár, az író közeli barátja volt. A házaspár András nevű fiának volt a keresztapja Mikszáth. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |
Szüry: 3256. |