145. árverés - 52. tétel
Hanák Ker(esztély) János
Természetrajz vagyis: az állat- növény- és ásványországnak természethű rajzokkal ellátott rendszeres leirása magán, és nyilvános oktatásra
Pesten, 1846. Hartleben. |
1t. (színes díszcímlap)+(8)+VI+173+(4)+176-343p.+LVIIt. |
A mű másodszor 1853-ban jelent meg "Az emlősök és madarak képes természetrajza" címmel. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |