(Bp.), 1914. Nyugat. |
151p. Első kiadás. |
A megmaradt példányokat a Pallas Rt. 1918-ban újra forgalomba hozta, a címlapon az impresszum-adatokat egy papírcsíkkal leragasztva. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A Lesznai Anna által tervezett, színes, eredeti borító bekötve. |
Poss.: Skultéty Csaba könyvjegyével. |