144. árverés - 372. tétel
Abafi Lajos
A szabadkőművesség története Magyarországon
Bp., 1900. Schmidl H. ny. |
(8)+437+(3)p. A címlap másolattal pótolva. |
Hozzá:
Karte der Freymaurerlogen in Ungarn am Ende des Jahres 1892.
László Szigfried mérnök által készített, kőnyomatú térkép.
Mérete: 470 x 600 mm. A hajtogatások mentén szakadozott darab. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |